0
Twój koszyk jest pusty!

Pakiety Usług IT

Pakiety usług w atrakcyjnych cenach


Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalne pakiety usług w atrakcyjnie niższych cenach. Zyskujesz więcej za mniej. Cena całego pakietu jest niższa niż cena poszczególnych usług.


Pakiet e-commerce professional

Polecany

  • Otrzymasz profesjonalne narzędzie, by rozpocząć sprzedaż internetową i mnożyć zyski. Uruchomimy dla Ciebie w pełni responsywny sklep internetowy z indywidualną szatą graficzną i prostą ścieżką zakupu, zintegrowany z najpopularniejszymi metodami płatności. Sklep intuicyjny w zarządzaniu i atrakcyjny dla Klienta pod każdym względem.

w pakiecie

w pełni responsywna strona www

projekt profili w social media

serwer VPS opłacony na rok

od 2 900 zł Zapytaj
Pakiet optymalizacja strony www

Niezbędny

  • Zanim rozpoczniesz pozycjonowanie upewnij się czy strona jest przyjazna dla użytkowników i robotów wyszukiwarek. Możesz to zrobić za pomocą tego pakietu. Nasi najlepsi programiści przeprowadzą audyt SEO i zoptymalizują stronę tak, by osiągała najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania.

w pakiecie

audyt kodu strony

audyt linków

audyt dodanych treści

optymalizacja

od 900 zł Zapytaj
Pakiet na start

Często wybierany

  • Niewielkim kosztem wprowadzimy Twoją markę na rynek internetowy. Otrzymasz responsywną stronę www, będącą solidnym fundamentem dla e-wizerunku firmy. Zadbamy o atrakcyjną reklamę, przedstawimy Twoją firmę od najlepszej strony, ułatwiając Ci start w e-biznesie.

w pakiecie

w pełni responsywna strona www

3 miesiące pozycjonowania

serwer VPS opłacony na rok

kampania reklamowa

od 2 400 zł Zapytaj
Pakiet blogera

Polecany

  • Chciałbyś prowadzić blog, ale nie wiesz od czego zacząć? Masz wiedzę, pasję, ale nie masz narzędzi? W tym pakiecie otrzymasz wszystko czego potrzebujesz, a saigy cms maksymalnie ułatwi Ci profesjonalne blogowanie.

w pakiecie

w pełni responsywny blog

pozycjonowanie

serwer VPS opłacony na rok

domena

reklama w Google

profile social

saigy cms

od 2 900 zł Zapytaj
Pakiet social media
  • Wykorzystaj potencjał social media do skutecznej promocji Twojej firmy. W ramach pakietu otrzymasz indywidualny profil zgodny z identyfikacją wizualną firmy. Uruchomimy aplikację, byś mógł w łatwy sposób komunikować się z fanami i potencjalnymi Klientami.

w pakiecie

profil facebook

profil instagram

profil google+

profil twitter

aplikacje social

od 900 zł Zapytaj
Pakiet prawny
  • Działaj legalnie i bez ryzyka. Zabezpiecz swój e-biznes przed procesami sądowymi za pomocą pakietu prawnego. Otrzymasz kompleksowe dokumenty, w tym profesjonalnie przygotowany regulamin, bez klauzul niedozwolonych.

w pakiecie

regulamin

polityka prywatności / cookies

polityka bezpieczeństwa

od 1 900 zł Zapytaj

Ponadto zróżnicowane warianty pakietów pozwolą Ci wybrać rozwiązanie dopasowane do Twoich aktualnych potrzeb i budżetu. Jedno jest niezmienne - niezależnie od wybranego pakietu standard wykonywania usług pozostaje na najwyższym poziomie. W ramach pakietu otrzymujesz szereg profesjonalnych usług – od wyboru domeny po pozycjonowanie czy obsługę socjal mediów.

Zapytaj o produkt!

Jesteś zainteresowany produktem? Zamów lub poproś o kontakt:

Napisz do nas

wyślij wiadomość mailową
office@saigy.com

Formularz kontaktowy

Porozmawiaj

odpowiemy na
wszystkie Twoje pytania

22-100-37-37

Starym sposobem

spotkajmy się w biurze lub
ustalonym miejscu

Umów się na spotkanie