0
Twój koszyk jest pusty!

Referencje

Inni nas polecają – teraz czas na Ciebie


Zrealizowaliśmy już setki projektów, mieliśmy przyjemność uścisnąć dłoń zadowolonym Klientom, z radością czytaliśmy kolejną pozytywną opinię. Dzięki takim rekomendacjom jesteśmy zmotywowani do tworzenia coraz lepszych projektów. Tym razem czekamy na Ciebie, zapraszamy Cię do grona naszych zadowolonych Klientów.


Dodaj własną opinię

Tworzenie stron www

Dzięki odpowiednio stworzonej stronie zarówno zwykłej jak i w wersji mobilnej, a także dzięki dobrze dobranej reklamie zwróciłem uwagę na wzrost klientów korzystających z usług mojego serwisu.

cosdobrego.pl

Pozycjonowanie

Saigy media pomogło mojej stronie pojawić się na pierwszych wynikach w wyszukiwarkach. Po wypromowaniu dłuższych i rozbudowanych słów kluczowych blog jest częściej odwiedzany, a także wzrosła ilość moich czytelników. Pozyskując nowych klientów zwiększyło się zainteresowanie moim blogiem. Pracownicy tej firmy doskonale poradzili sobie z tym zadaniem. Dlatego jestem gotowa polecić saigy media jako najlepszą firmę zajmującą się m. in. pozycjonowaniem stron.

Programowanie

Programowanie

Przekonałem się, że saigy media zatrudnia profesjonalnych pracowników. Dzięki temu byłem pewien, że usługi programowania będą wykonane sprawnie i dokładnie. Śmiało mogę Państwu polecić tę firmę.

Marketing

Pracownicy z szerokim zakresem wiedzy oraz szybkim czasem reakcji to atut tej firmy. Kampania reklamowa przeprowadzona na najwyższym poziomie. Szybka wycena oraz sprawne i profesjonalne podejście do projektu zaowocuje naszą dalszą współpracą.

Marketing

Saigy media jest firmą, która odpowiednio doradzi oraz dodatkowo zaproponuje optymalne rozwiązania. Wszystkie moje pytania i obiekcje dotyczące stworzenia kampanii reklamowej zostały rozstrzygnięte szybko, a wyniki współpracy okazały się najlepsze jakie dotychczas miałem z innymi firmami.

Wizualizacja

Wizualizacja

Czytelniczki zachwycone prezentem! Bardzo prosty a zarazem elegancki projekt.

Programowanie

Dla mojej firmy jest ważne to, aby pełen pakiet usług móc zrealizować w jednej profesjonalnej firmie, która zarówno stworzy dla mnie stronę jak również zadba o wsparcie serwisowe oraz działania marketingowe. Saigy media jest taką firmą. Wszystko zrobione rzetelnie i z szybkim czasem reakcji. Sądzę, że śmiało mogę Państwu polecić tę firmę.

Pakiet usług

Współpraca z ta firmą to przyjemność. Wszystkie prace nad kampanią, stroną i sklepem internetowym mojej firmy przebiegły sprawnie i na wysokim poziomie. Postępy pracy nad stroną firmy był przekazywane na bieżąco, co było dla mnie dosyć istotnym elementem.

Tworzenie stron www

Kadra cechująca się profesjonalizmem i szeroką wiedzą. Z łatwością przychodzi im kreować nowe i ciekawe pomysły. Polecam tę firmę jeśli chcą Państwo stworzyć lub usprawnić swoją stronę internetową.

Sklep internetowy

Potrzebowaliśmy stworzenia nowoczesnego sklepu internetowego. Dość długo szukaliśmy odpowiednich fachowców do tego zlecenia. Usłyszeliśmy o Saigy media, skontaktowaliśmy się i prace się rozpoczęły. Każdy etap prac nad sklepem internetowym odbywał się bez zarzutów, szybko, sprawnie bez zbędnego przeciągania. Kadrę tej firmy cechuje sumienność i dbałość o szczegóły. Jeżeli ktoś z Państwa będzie potrzebował założenia sklepu internetowego to bez wahania polecamy Saigy media.

Aplikacja mobilna

Aplikacja została zaprojektowana pierwszorzędnie. Wcześniejsza firma nie poradziła sobie z moimi oczekiwaniami. Profesjonalni pracownicy z saigy media natomiast zauważyli wszystkie błędy i doprowadzili moje zlecenie do pozytywnego finału. Jeżeli mam polecić jakąś firmę, to tylko Saigy media.

Reklama TV

Scenariusz reklamy stworzony przez Saigy media na potrzeby mojej firmy przerósł moje najśmielsze oczekiwania. Dzięki tej reklamie więcej przestępnych informacji trafia do odbiorcy, a co za tym idzie sprzedaż internetowa wzrasta. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Saigy media i polecam tę firmę Państwu, którzy się jeszcze nie zdecydowali.

Marketing

Kadra saigy media doskonale zadbała o marketing internetowy mojej firmy. Dzięki temu zauważyłem wzrost liczby moich klientów. Jest to firma godna zaufania i polecenia innym.

Aplikacja Android

Potrzebowałem kogoś, kto stworzyłby dla mnie aplikację mobilną dla Androida. Tę firmę polecił mi znajomy, który korzystał z usług tej firmy już wcześniej. Był bardzo zadowolony, więc ja też skorzystałem z ich usług. Aplikacja stworzona z dbałością. Można było zaobserwować rzetelność i staranność pracowników saigy media.

Usługi Prawne

Firma dbająca w pełni nawet o najmniejszy szczegół. Regulamin dla mojej firmy został precyzyjnie zweryfikowany i poprawiony w taki sposób aby zawierał tylko prawidłowe klauzule i treści. Jestem zadowolony z profesjonalnego podejścia. Zatem mogę bez żadnych wątpliwości polecić niniejszą firmę.

Copywriting

Indywidualność każdego klienta jest bardzo ważna. Ta firma to zapewnia. Dzięki temu wiem, że stworzenie odpowiednich tekstów przez Copywriter ’a z Saigy media okaże się strzałem w dziesiątkę. Nie myliłem się. Moja strona i blog są przejrzyste a do tego proste w zrozumieniu. Ponad to mam pewność, że treść będzie niepowtarzalna, co zachęci użytkowników do częstszego odwiedzenia mojej strony i korzystania z usług na niej zamieszczonych.

Aplikacja mobilna

Profesjonalne podejście do klienta. Współpracę z saigy media oceniam bardzo korzystnie. Przed wykonaniem dla mojej firmy aplikacji mobilnej projekt został wcześniej skrupulatnie omówiony a każdy szczegół został dopracowany z największą precyzją.

Sklep internetowy

Dzięki dobrze zaprojektowaniu nowego sklepu internetowego, dobranej strategii marketingowej i reklamy sprzedaż online w mojej firmie wzrosła. Decyzję o pojęciu współpracy z saigy media uważam za słuszną. Na pewno będę korzystać jeszcze nie raz z usług tej firmy.

Pakiet usług IT

Współpraca z taką firmą jak saigy media to czysta przyjemność. Wszystko co z wiązane z modyfikacją mojego sklepu internetowego przebiegło bez zarzutu. Kadra profesjonalnie i zorganizowanie podeszła do tematu. Jest to najlepsza firma z jaką współpracowałem, śmiało mogę ją polecić.Dodaj własną opinię

Napisz do nas

wyślij wiadomość mailową
office@saigy.com

Formularz kontaktowy

Porozmawiaj

odpowiemy na
wszystkie Twoje pytania

22-100-37-37

Starym sposobem

spotkajmy się w biurze lub
ustalonym miejscu

Umów się na spotkanie